Swanson Albion Magnesium Glycinate (Glycinát hořečnatý) na akné

Swanson Albion Chelated Magnesium Glycinate

Swanson Albion Chelated Magnesium Glycinate

Podpořte své zdraví pomocí Swanson Albion Chelated Magnesium Glycinate – doplněk stravy obsahující:

Hořčík ve formě glycinát chelátu :

Vysoce vstřebatelná forma hořčíku, která:

  • Podporuje zdraví svalů a nervového systému.
  • Podporuje zdraví kostí a zubů.
  • Pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi.
  • Snižuje únavu a vyčerpání.

Doporučené použití

  • 90 kapslí: Jako doplněk stravy užívejte jednu kapsli třikrát denně s vodou.

Ingredience

90 ks, kapsle, 133 mg
Velikost porce: 1 kapsle
Počet porcí v balení: 90
Čistá hmotnost obsahu: 86 g

Swanson Albion Chelated Magnesium Glycinate

  • Podporuje zdraví nervů, svalů, kostí a srdce
  • Patentovaná chelátová forma minerálních glycinátů podporuje optimální vstřebávání
  • Podporuje uvolnění mysli a těla, abyste mohli klidně spát

Swanson Albion Chelated Magnesium poskytuje minerální podporu, na kterou se můžete spolehnout pro zdravé svaly, nervy, kosti a další. Hořčík také podporuje kardiovaskulární systém a podporuje zdravou hladinu krevního tlaku. Každá kapsle obsahuje 133 mg hořčíku chelátovaného aminokyselinami Albion®

V čem jsou chelátové glycináty tak vynikající?

Nejprve musíme pochopit proces chelatace. Chelace je výsledkem chemické vazby minerálů na aminokyseliny velmi specifickým způsobem. K chelataci dochází během trávicího procesu, aby se usnadnil transport minerálů přes střevní stěnu a ty mohly být využity v celém těle. Aminokyseliny nejsou jedinými dostupnými “chelátory”, ale pro minerály jsou ideální. Tělo je velmi účinné při vstřebávání jednotlivých aminokyselin a společnost Albion identifikovala aminokyselinu glycin jako preferovanou molekulu pro vytváření organických chelátových minerálů. Glycin se snadno identifikuje a vstřebává přes střevní stěnu a cheláty glycinátu Albion jsou skutečně dostatečně malé na to, aby se dostaly přímo do buněk!

Chelační minerální glycináty jsou účinné prostřednictvím speciální chemické reakce známé jako chelace, která způsobuje vázání minerálů na aminokyseliny. Tento přírodní proces probíhá během trávení za účelem snazšího přenosu minerálů střevní stěnou, aby je tělo mohlo využít naplno. Existují i jiné látky, které mohou sloužit jako “chelátory”, ale aminokyseliny jsou optimálními partnery pro minerály. Aminokyseliny se v těle vstřebávají velmi účinně a společnost Albion určila aminokyselinu glycin jako ideální molekulu pro vytváření organických chelačních minerálů. Glycin je snadno rozpoznatelný a absorbovatelný střevní stěnou, a glycinátové cheláty jsou dostatečně malé na to, aby mohly být přímo transportovány do buněk.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *