zinzino-skin-serum-recenze
|

Recenze Zinzino – Skin sérum

V dnešním článku se podíváme na recenzi přípravku Zinzino – Skin sérum, který omlazuje pokožku.

Zinzino Skin Sérum – pleťové sérum, 24hodinové omlazující sérum na obličej a krk

Video o Zinzino – Skin sérum

K čemu slouží Zinzino – Skin sérum ?

Zinzino Skin Sérum chrání, hloubkově opravuje a regeneruje kůži. Produkt je sám o sobě kvalitní a efektivní. Pokud však chcete maximální výsledek a chcete podpořit právě své vnitřní prostředí, které má na vzhled naši pokožky veliký vliv, doporučujeme skin sérum v kombinaci s Zinzino BalanceOil a Xtend, které vyživují pokožku zevnitř.

Recenze Zinzino – Skin sérum

Zinzino - Skin sérum
Zinzino Skin Sérum

Zinzino Skin Sérum je skvělý přípravek, který hydratuje a vyhlazuje pokožku, zlepšuje pružnost a sílu pokožky. Dále pak snižuje tvorbu jemných i hlubších vrásek a zmenšuje velikost pórů. Umí tedy vše, na co si vzpomenete.

Extracelulární matice hraje klíčovou roli ve stárnutí a obnově kůže

Exponovaná kůže (na rukou a obličeji) stárne rychleji než neexponovaná kůže, protože mnoho příznaků stárnutí je způsobeno vnějšími faktory. Patří mezi ně sluneční záření, cigaretový kouř a látky znečišťující životní prostředí, které produkují volné radikály poškozující kůži. Existují také vnitřní faktory. Pokud je metabolismus kůže optimální, je poškození opraveno a matrice udržována. Špatná výživa ale urychluje poškození matice a zpomaluje její regeneraci. To vede ke zvýšenému ničení matice a urychluje tvorbu jemných a hlubších vrásek. Péče o pleť by se měla zabývat příčinami stárnutí a také jeho viditelnými příznaky. Zinzino Skin Serum tak činí pomocí ochrany, opravy a přestavby matrice. Je to vysoce účinný samostatný produkt. Pokud je ale vaše výživa méně než dokonalá, je přípravek ještě účinnější v kombinaci s BalanceOil a Xtend, které vyživují pokožku zevnitř.

Ochrana

Sluneční světlo způsobuje stárnutí kůže narušením ECM. Zinzino Skin Serum obsahuje 4 účinné látky, které blokují tuto klíčovou část procesu stárnutí ve 4 různých fázích.
– skvalan
– 1,3/1,6 beta-glukany
– tokoferoly a tokotrienoly
– olivové polyfenoly

Použití

Pro dosažení nejlepších výsledků nanášejte Skin Sérum v malém množství ráno a večer na obličej a krk. Spotřebujte do 12 měsíců po otevření.

Složení Zinzino – Skin sérum

Voda, glycerin, ethylestery bambuckého másla, ovocný extrakt olea europaea (olive), květinový extrakt z měsíčku officinalis , skvalan, sepiolitový extruakt, betain, methylhakrylátový křížový polymer, pektin, xantanová guma, chondrus crispus, avena sativa (oves), výtažky z mouky, sorbitan saprylát, propandiol, kyselina benzoová, polyvinylalkohol, kyselina glykolová, kyselina mléčná, měděný palmitoyl-heptapeptid-14, palmitát heptapeptid-15, tokoferol, olej ze semen helianthus annuus (slunečnice), polysacharidy kvasinek, hylauronát sodný, hydroxid sodný, beta-karoten.

Bez vůně a parabenů

Neobsahuje žádné přidané vůně. Jeho slabé neutrální aroma pochází z jeho přírodních aktivních složek (jako beta-glukany). Nemíchá se s jinými použitými vůněmi nebo parfémy. Kromě toho Skin sérum neobsahuje parabeny.

Další skvělé tipy naleznete v naší sekci “Zdraví“.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *