Dračí krev – skvělý pomocník na pleť na akné?

Dračí krev? Že nevíte, co to znamená a nebo k čemu slouží? Tak právě pro Vás jsme si připravili tento článek. Extrakt z dračí krve je přírodní látka získaná z pryskyřice některých stromů. Pro své léčivé vlastnosti se používá po staletí v tradiční čínské a indické medicíně. Extrakt z dračí krve je bohatý na třísloviny, což jsou sloučeniny, které mají stahující a protizánětlivé účinky na pokožku. Nedávné studie ukázaly, že extrakt z dračí krve může pomoci při hojení ran a zlepšení vzhledu jizev. Může také pomoci snížit zánět a zarudnutí spojené s akné. Extrakt z dračí krve je účinnou přírodní léčbou mnoha běžných kožních onemocnění.

Extrakt z dračí krve je přírodní látka používaná po staletí pro své léčivé vlastnosti. Získává se z mízy stromu Croton lechleri, který pochází z Jižní Ameriky. Míza se shromažďuje a poté destiluje, aby se vytvořil extrakt. Extrakt z dračí krve má několik výhod pro vaši pokožku. Může pomoci hojit rány, snížit zánět a chránit před infekcí. Má také vlastnosti proti stárnutí a může pomoci zlepšit vzhled vrásek a jemných linek.

Kde koupit dračí krev?

Nejsnazší je vyhledat si dračí krev na Heurece.

Co obsahuje dračí krev?

V dračí krvi se nachází vysoké množství alkaloidu taspin, který má silné cytostatické vlastnosti a podporuje hojení ran a regeneraci tkání. Katechiny jsou antioxidanty, které působí jako účinný prostředek prevence proti kardiovaskulárním onemocněním a podporují zdravou mikroflóru ve střevech. Mimochodem, dračí krev je jedním z nejbohatších zdrojů antioxidantů na světě, což je zejména díky významné přítomnosti kyseliny gallové, která bojuje proti rakovině, zmírňuje alergické projevy a zastavuje krvácení.

Flavony, další složka dračí krve, posilují stěny cév, mají protizánětlivé účinky a celkově podporují kardiovaskulární systém. Nejaktivnější složkou v dračí krvi je lignan dimetylcedrusin, který působí jako silná prevence proti rakovině a kardiovaskulárním onemocněním. Dokonce se z ní vyrábí farmakologické přípravky, které pomáhají při léčbě virových infekcí dýchacích cest a pásového oparu. Je zřejmé, že dokonce i západní medicína uznává účinnost této “alternativní” přírodní složky.

Dračí krev na akné a podrážděnou pokožku

Croton lechleri, zvaný také Sangre de Drago nebo Dračí krev, obsahuje široké spektrum biologicky aktivních látek vhodných pro vnitřní i vnější užití.

Tuto tekutinu, pojmenovanou podle její tmavě červené barvy, využívají jihoamerické kmeny již po staletí pro její blahodárné účinky. Nyní si můžete tento přírodní doplněk stravy vyzkoušet i Vy. Pro vnější užívání má Dračí krev pozitivní vliv na kůži. Podporuje rychlé hojení ran, odřenin a také snižuje riziko infekce. Je vhodná i na problematickou pleť a pomáhá po bodnutí hmyzem.

Pro vnitřní užití slouží Dračí krev jako komplexní očistná kúra pro organizmus. Má příznivý účinek na žaludek a trávicí systém. Pro ještě silnější účinek se doporučuje kombinovat s dalším přírodním přípravkem PM Chlamydil Extra. Složení Dračí krve PM je zcela přírodní, bez přídavných látek.

Doporučené denní dávkování je 1-3x denně 10 kapek, které můžete vypít s vodou nebo rozpustit ve 100 ml vody. Před použitím vždy protřepat, jelikož jemná usazenina je přirozenou součástí produktu.

Upozornění: Tekutina je temně červená a může zbarvit nebo znečistit předměty. Balení obsahuje kapací vložku pro čistou aplikaci. Uchovávejte mimo dosah dětí a při teplotě 10-25 °C, chráněné před světlem a mrazem. Tento přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování a není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Případný sediment není na závadu.

Opravdu pomáhá dračí krev na akné?

Upřímně řečeno, toto je nejúčinnější sérum proti nedokonalostem, jaké jsem kdy testovala. Upřímně. Používala jsem ho ráno a večer a použila jsem 2-3 kapky (pouze) na celý obličej. Sérum protřepu a poté nanesu malé množství do dlaně a poté lehce vklepejte nebo vtlačte většinu složení do oblasti čela a brady, protože tam mám nejvíce nedokonalostí a kde to moje pleť nejvíce potřebuje. Použijte ho k ošetření nedokonalostí, hnědých skvrn, vrásek a po opalování. Toto sérum je tak neuvěřitelně kompletní (formulováno s extrémně vysokou koncentrací vysoce účinných účinných látek) a především skutečně plní VŠECHNY své sliby. Jinými slovy, po dvou měsících používání si můžete všimnout viditelného rozdílu:

  • Textura vaší pleti, jemná, hladká
  • Vaše jizvy
  • Vaše vrásky
  • Vaše nedokonalosti!

Po použití nebudete mít žádné nedokonalosti!! Toto sérum považuji za extrémně EFEKTIVNÍ!

Sérum není levné, ale trochu jde daleko (po 2 měsících mi ještě nějaké zbylo). Opravdu toho moc nepotřebuješ. A nepoužívejte vatový tampón, budete plýtvat výrobkem. Stačí 2-3 kapky do dlaně. Upřímně, nemůžu bez toho žít. Používám ho každý den, ve dne i v noci. Používám to nábožensky. Teď se bojím přestat ho používat a že moje pleť bude jako předtím. Tak já nepřestanu!!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *