dárky pro maminku
|

Tipy na originální dárky pro maminky

Dárky pro maminky jsou vždy speciálním druhem dárků. Maminka vám dala život, krmila vás, v noci k vám vstávala, byla u prvních krůčků i proher, u nástupu do školy, podporovala vás ve všech bláznivých nápadech, občas musela zakročit a dát vašim smělým plánům stopku, konejšila vás po rozchodu s první láskou, ronila slzy na svatbě. Mnohokrát jste se spolu pohádali, možná s ní jezdíte na dovolenou i v dospělosti, voláte si, zajímáte se. Máma je základní kámen života každého člověka. A za to všechno, co dělá, zaslouží špetku pozornosti a rozmazlování. Jen tak.

Na Sablio.cz najdete nejlepší dárky pro maminky, které každé mamince vykouzlí úsměv na tváři. Bude dozajista tvrdit, že nic nepotřebuje ani nežádá, protože největší odměnou jsou pro ni spokojené děti a klidné chvíle s rodinou, ale jiskra v očích ve chvíli, kdy ji podarujete, vypovídá o něčem jiném.

Sklenice na víno pro maminku

Každá máma si ráda osladí život. Karamelkami, pocukrovanou koblihou nebo skleničkou vína. Máma s malými dětmi, které ráno vodí do školky. I máma, která už má děti na vysoké nebo se díky nim dokonce stala babičkou. Všechny do jedné mají mlsný jazýček a zaslouží čas od času rozmazlit. Lahev je jako dárek ideální, ale bez sklenice na víno se neobejdete. Na Sabliu naštěstí najdete nabídku klasických skleniček s gravírováním. Z obyčejného kousku tak vykouzlíte milou pozornost, kterou si maminka při každém napití připomene, že má kolem sebe milující rodinu.

dárek pro maminku

Sklenice vypadají jako ze skla, ale jsou z bezolovnatého krystalínu. Vydrží tedy o něco silnější ťuknutí. Baňatý tvar pomáhá prolnutí chutí a vůní a zabroušené okraje brání poranění při pití. O gravírování se nemusíte bát, ale dáte-li před myčkou nádobí přednost ruční péči, životnost sklenice výrazně prodloužíte.

Hrnek pro maminku

Maminky pochopitelně nepijí jen víno. S chutí si po ránu dají vlažnou vodu s citronem, silnou kávu nebo bylinkový čaj. A tak potřebují hrnek. Velikost tak akorát, aby zahnaly žízeň. S bytelným a dostatečně širokým uchem. A pochopitelně s líbivým potiskem, který jim zlepší den. Hrnek do puntíku splňuje všechny parametry jako nejlepší dárek pro maminku. Drobnost, která zahřeje u srdce a bude sloužit mnoho let.

dárek pro maminku

Keramický hrnek bílé barvy a o objemu 330 mililitrů zdobí milé vzkázání. Myčka potisku sice neublíží (stejně jako u sklenic na víno), ale použití houbičky zaručuje, že hrnek zůstane ve vrcholné formě mnohem déle.

Polštář jako dárek pro maminku

Když se ohlédnete pár let nazpátek, uvědomíte si, že být maminkou je práce na plný úvazek. Nemají čas na lenošení, musí se starat o děti, o muže, o domácnost, o svou vlastní práci a v neposlední řadě pochopitelně i o sebe. Dopřejte jí chvilku klidu a pořiďte pohodlný polštář. Může si ho dát pod nohy pro větší pohodlí, podložit si jím bolavá bedra nebo ho hodit k peřinám pro lepší spánek. Polštář jako dárek pro maminku je trefou do černého. Proč? Protože má konečně možnost odpočinku.

Na Sablio.cz jsou k mání čtyři různé motivy. Každý vychvaluje maminky až do nebes. Právem. Polštářky jsou potištěné z obou stran, mají klasický rozměr 40 x 40 centimetrů, skrytý zip, hedvábný lesk, měkkou výplň a pratelný povlak.

Další tipy pro maminky

Mezi dárky pro maminky se ale ukrývá mnohem více pokladů, kterými je můžete potěšit. Na Sabliu najdete laskominy, doplňky do kuchyně i voňavé drobnosti. Pořídit můžete i něco méně osobního.

Prkénko pro maminku

Ženy jsou v kuchyni každý den několikrát. Ráno snídaně, připravit večeři, o víkendu oběd. Stráví u plotny několik hodin týdně, nemluvě o následném úklidu a mytí nádobí. Mají sice k ruce všemožné spotřebiče, mixéry, roboty a chytré pomocníky, ale většina práce zůstává na maminkách. A tak jistě ocení, když je podarujete něčím do kuchyně, co bude mít dvojí využití – pro potěchu oka i na skutečnou práci.

Prkénka pro maminky jsou z jeden a půl centimetru silného kusu bukového dřeva 35 x 15.5 x 1.5 cm). Každý z nich má 450 gramů, a tak při krájení necestujete, ale drží pevně na podložce. Gravírování z horní strany krájení nijak nevadí. Nebojte se znečištění, prkénko můžete s čistým svědomím uložit do myčky nebo použít prostředky na nádobí, houbičku a drátěnku. Je plně funkční a to, že může sloužit i jen na okrasu a postávat si na polici, mu body neubírá.

Dárková sada na víno pro maminku

Víno už tu jednou bylo. Dobře poslouží jako dárek pro maminku k narozeninám i jako dárek pro maminku k Vánocům, k pracovnímu úspěchu, jako odměnu za hlídání vnoučat nebo jen tak pro radost. Lahví sice nic nezkazíte, skleničkami stejně tak, ale neschází jí všechno to příslušenství zabalené do elegantní krabičky z bambusu a ozdobené gravírováním? Určitě ano!

dárek pro maminku

Dárkové sady na víno, které najdete na Sabliu, obsahují vše, co vinař/ka potřebuje. Jednoduché tvary, černá výplň, stříbrné doplňky, struktura dřeva a gravírování. To všechno dohromady tvoří luxusní dárek, kterým nemůžete šlápnout vedle.

Svíčka pro maminku

Aromaterapie se podceňuje. Vůně může podpořit spánek, uklidnit dítě, zbavit člověka stresu nebo zlepšit soustředění a pobídnout k intimnostem. Pohled na plápolající plamínek navodí pocit pohody. Přesně to, co každá máma na konci náročného dne potřebuje. Svíčka může aspirovat na post nejlepšího vánočního dárku pro maminku.

Svíčka má příjemnou vůni vanilky. Ta bojuje proti úzkostem a depresím a snižuje únavu. Menší (120 gramů) balení vydrží úctyhodných 28 hodin, půlkilogramová svíčka dosáhne na rovnou stovku. Svíčka pro maminku na pohled neruší a v interiéru je nenápadná, ale díky krásné vůni a věnování předčí i větší, dražší a neosobní dárky.

Extra tip na závěr

Výběr v kamenných obchodech je omezený, e-shopy je často bohatou nabídkou válcují. Sablio ale zašlo ještě dál a zařadilo produkty s motivem, který si zákazníci mohou sami navrhnout. Stačí do systému nahrát vlastní fotografii, doplnit emotikony a textem a nechat natisknout na deky, hrnky, polštářky, ručníky a osušky, samolepky na notebook, podložky pod myš, lahve vína, termohrnky, podtácky, závěsy, prostírání, půllitry nebo svíčky. Takový dárek se jen tak nevidí a hlavně neokouká.

Kvalita je nutnost

Dárky pro maminky nejsou pochopitelně to jediné, co na Sablio.cz najdete. Potřebujete tip pro další příbuzné, kolegy, rybáře, novomanžele, učitele, šéfa, sportovce nebo milovníky zvířat? Není problém. Ani v jednom případě nešlápnete vedle. Máte zaručenou originalitu i kvalitu. Ta je pro Sablio totiž klíčová a díky kompletní výrobě v České republice k zákazníkům nepustí nic, co by pracovníci nezkontrolovali a neohodnotili plným počtem bodů.

Náhrdelník pro maminku

Jeden z nejkrásnějších a nejosobnějších dárků, kterým můžete svou maminku potěšit, je náhrdelník. Zlatý náhrdelník je symbolem elegance a výjimečnosti, zatímco perlový náhrdelník ztělesňuje klasiku a jemnost.

Zdroj: KLENOTA.cz

Tyto kousky šperků jsou dokonalým doplňkem pro každou příležitost, ať už je to rodinná oslava nebo běžný den v práci. Každý pohled do zrcadla a dotyk tohoto šperku připomene mamince, jak moc je pro vás výjimečná a milovaná. Výběr mezi zlatým a perlovým náhrdelníkem je jen na vás, ale každý z nich jí jistě udělá radost.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *