Chcete rozzářit dětský pokoj?

Připravili jsme pro vás seznam krásných sedacích souprav do dětského pokoje. Uvidíte, že s některými z nich byste se rádi vrátili do dětských let. Kromě toho budeme mluvit nejen o obyčejném sezení v podobě počítačových židlí, ale také o neobvyklých křeslech, pohovkách a taburetech.
První, co upoutá pozornost, je design – může být velmi originální a zajímavý zároveň. Stojí za zmínku, že mnoho výrobců nabízí širokou škálu barev svých výrobků – od pastelových odstínů přes tmavé tóny až po světlé. Díky tomu si můžete vybrat něco vhodného pro jakýkoli designový koncept interiéru nebo exteriéru. Věnujte také pozornost tomu, jak je tento nábytek pohodlný – vždyť by měl být příjemný nejen vizuálně, ale i fyzicky! A nakonec nezapomeňte při výběru nábytku do dětských pokojů na bezpečnost!

Ujistěte se, že nemá žádné ostré rohy, o které by se mohly poranit; zkontrolujte, zda se na něm nenacházejí malé části (například knoflíky), které mohou časem upadnout nebo se uvolnit; ujistěte se, že nemá žádné vyčnívající prvky (například kovové šrouby). V případě potřeby použijte na ostré hrany a rohy ochranné podložky; ujistěte se, že je vše upevněno dostatečně pevně, aby se při běžném používání dospělým dítětem nebo i aktivnějším dítětem, které si doma rádo hraje, nerozpadlo! A hlavně vždy pamatujte, že naším hlavním cílem je bezpečnost!